Výběr

20. listopadu 2014 v 18:02 | GABATE |  Výběr
Výběr

Vzala ho do ruky a jemně přejížděla jeho tělo, které bylo hladké a krásně tvarované. Moc jsem si přála, aby si ho oblíbila a sžila se s ním. Bohužel to bylo pouze mé přání. Rozhodla se jinak. Našla náhradu.

Musela jsem si zvyknout já. Do naší domácnosti se nastěhoval někdo jiný. Ten nový sice tvarem těla připomínal mého oblíbence, byl jenom mohutnější, měl hlubší hlas, ale velmi rychle se u nás zabydlel. Smířila jsem se s novým přírůstkem v naší rodině. Moc často jsem ho nevídala, bydlel s mojí dcerou v jejím pokoji. Za mnou ho přiváděla pouze při slavnostních příležitostech nebo pro vlastní ověření si, zda jsem již rezignovala a zvykla si na jejího společníka se sytým hlasem.

Při slavnostních příležitostech se dcera oblékla do svátečních šatů, objala svého vyvoleného, přitiskla si ho co nejblíž k sobě a rukou jemně přejela jeho hladké, snědé tělo. Její kolena ho pevně objala, celá se jakoby rozzářila a její ruce začaly rejdit po jeho krku. Najednou spolu souzněli, vypadali jako jedno tělo, které do sebe krásně zapadá. Celá rodina sledovala se zatajeným dechem celou produkci.

Zvykla jsem si na náhradníka a byla jsem pyšná na dceru, které to s ním moc slušelo. Mám v záloze ještě jednu, mladší dceru, které se třeba zalíbí ten, který původně padl do oka mně, a stále jsem doufala, že se s ním seznámí a najde v něm zalíbení ona.

Zase jsem se spletla. Mladší dcera sledovala se spadlou bradou svoji sestru, která se nechala někdy přesvědčit a ukázala jí, jak jsou ona a on sehraní. To, že to mezi nimi občas i zaskřípalo, řešila v klidu s trpělivostí, kterou jsem u ní v jiných situacích postrádala.

Prostě i ta mladší šla ve šlépějích své sestry a domů si přivedla podobného společníka. Byl jenom menší, jinak k nerozeznání od toho, který se u nás již zabydlel. Nezbylo mi, než se radovat s ní. Oči jí zářily a svými ještě dětskými prstíky se s ním začala i ona seznamovat a mačkat struny na jeho krku. Nevadilo jí, že to přeci jenom trochu bolí, vydržela malé puchýře na konečcích prstů. Vždyť to její sestře tak moc sluší, když vezme nástroj mezi kolena a v její ruce se rozkmitá štíhlý smyčec, který rozezvučí struny. Dokáže to i ona.

Smířila jsem se s tím, že na housle mi doma nikdo nezahraje. No a co, vždyť cello je také krásný nástroj.

GABATE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hana topinkova hana topinkova | E-mail | 18. prosince 2014 v 13:38 | Reagovat

Ahojky, to je kouzelné..nádherné Hana

2 Zase já Zase já | 22. prosince 2014 v 9:59 | Reagovat

Úplně jsem se bála - že jsme u lechtivé erotické povídky. Moc hezky napsané - ostatně jako všechno co tady máš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama